Co jsme kde udělali a co o nás říkají?

Android-navody.cz

Web jsem si stavěl sám, ale díky mnoha pluginům se začal zpomalovat. Příspěvky se načetli za cca 15 vteřin. Web se výrazně zrychlil a  je zabezpečen proti spamu. Proběhla implementace odběru novinek, byla mi poskytnuta pomoc ohledně SEO nastavení.

Realm-Royale.cz

Chtěl jsem blog pro tuto mojí oblíbenou hru. Web vypadá moderně a svižně se načítá. Úspěšně a dle představ byla implementována členská sekce s profily uživatelů (s možností psát si soukromé zprávy) a také diskuzní fórum.

Hlaskyzezivota.cz

Za jeden večer mi byl web převlečen do nového vzhledu a navíc mi bylo vyladěna i rychlost načítání. Nedokázala jsem si poradit s propojením služeb Googlu - to vše mi bylo perfektně nastaveno. Jako perličku beru automatizaci při vytváření příspěvků a pár vychytávek v administraci. Nejsem technicky založená, takže mi to dost pomáhá.

kaskaderi.eu
Web vznikl během krátkého času. V době výstavby nebyl k mání nikdo, kdo by přeložil texty, tak byl nasazen strojový překlad. A ten funguje poměrně dobře.
Nehledejte.cz

Web pro nejen zábavu. Vše je podle představ, dobře se načítá a určitě budeme pokračovat ve spolupráci. Třeba nasazením AMP.

Čištění Koberců
Přeštice

Moderní vizitka pro nabídku čištění koberců v Plzni a okolí. 

WEB
cista-garaz.cz
Strašně se mi zalíbil tento web a chtěl jsem mít téměř podobný. Za 2 dny jsem měl web postaven a nemusím se starat o žádné aktualizace a zálohy. Doporučuji!
Michal-Andel.cz
První verzi webu jsem si stavěl sám, ale měla problém s rychlostí načítání. Za 2 odpoledne mi byl web přetvořen do současné podoby a již si ho spravuji sám.
dobrilideceska.cz

Webová stránka byla dárkem pro tuto nadaci. Musela být postavena za jeden den. Díky za spolupráci.

shop.jenhumor.cz

Chtěli jsme rychlý a přitom pěkný eshop pro naše produkty. Můžeme jej jen doporučit.

veselekondomy.cz
Eshop prodává ručně vyráběné kondomy v nejrůznějších tvarech. Chtěl jsem moderní vzhled a rychlé načítání. To vše stránka splňuje.